Zapraszamy do organizacji przyjęcia komunijnego, weselnego, chrzcin, imprezy firmowej, bankietu, urodzin, studniówki.
Indywidualne podejście do każdego klienta, które jest zasadą w Villi Sulejówek, stwarza możliwość realizacji własnej wizji uroczystości rodzinnych i spotkań firmowych. 

 

Do Państwa dyspozycji oddajemy dużą, przestronną salę restauracyjną, gdzie perfekcyjnie przygotowana i udekorowana sala , miła i wyjątkowa atmosfera, profesjonalna i serdeczna obsługa sprawią,  że ten szczególny dzień na długo pozostanie w pamięci zaproszonych gości

O  gości dbamy od początku do końca, tak, by zapamiętali ten dzień i  wieczór jako wspaniały i radosny. Od razu po wejściu na salę goście mogą liczyć na wykwintny welcome drink, a kiedy już zajmą miejsca przy pięknie udekorowanych stołach – na przepyszne, urozmaicone dania. 

Oprawa estetyczna i muzyczna jest zawsze uzgadniana z Klientem, a zamknięty teren posiadłości sprzyja bezpieczeństwu Gości, którym oddajemy do dyspozycji parking samochodowy.

Oprócz organizacji przyjęcia oferujemy wszelkie dodatkowe usługi związane z transportem gości, zapewnieniem noclegów, obsługą, czy też przygotowaniem dodatkowych atrakcji. Przyjęcie weselne w Villa Sulejówek to przeżycie, do którego będziecie wielokrotnie powracać  z wielką radością
 

VILLA SULEJÓWEK  |  tel: 881 000 176 | ul. Szklarniowa 53E  |  05-070 Sulejówek

Dowiedz się więcej

Organizacja imprez integracyjnych dla firm

Hotel Villa Sulejówek oprócz urządzania przyjęć, bali, wesel czy studniówek posiada w swojej ofercie organizację imprez integracyjnych dla firm. Współpraca, która przebiega bez zakłóceń i pozwala firmie funkcjonować wydajniej, jest często poprzedzona firmowymi imprezami integracyjnymi.

Dzięki luźnej atmosferze spotkania - imprezy integracyjnej, można zapozmnieć o firmowych obowiązkach i lepiej się poznać. Ma to znaczenie tak w małych jak i średnich i dużych firmach. Zintegrowany zespół to wydajny zespół.